Dagbehandeling provincie Brabant

U.P.C. Sint-Kamillus

Krijkelberg 1 – 3360 Bierbeek
verantwoordelijke: Dirk Malchair (016/452 819)
dirk.malchair@fracarita.org

vzw Sint.-Annendael Grauwzusters, Psychiatrisch Ziekenhuis Sint-Annendael

Vestenstraat 1 – 3290 Diest

  • Dagbehandeling Sint-Jan
    doelgroep: volwassenen, klinische psychiatrie (voornaamste ziektebeelden: stemmingsstoornissen, stoornis middelen, aanpassingstoornissen)
    contactpersoon: Dominik Renson
    013/380.600
    dominik.renson@sad.be
  • Dagbehandeling St.-Godelieve
    doelgroep: volwassenen, rehabilitatie (voornaamste ziektebeelden: schizofrenie en psychotische stoornissen, stemmingsstoornissen, stoornis middelen)
    contactpersoon: Nele Peeters
    013/380.620
    nele.peeters@sad.be
  • Dagbehandeling St-Andries
    doelgroep: vowassenen, chronische rehabilitatie (voornaamste ziektebeelden: schizofrenie en psychotische stoornissen, stemmingsstoornissen, stoornis middelen)
    contactpersoon: marijke Deconinck
    013/380.640
    marijke.deconinck@sad.be
  • Dagbehandeling St-Elisabeth
    doelgroep: ouderen, klinische psychiatrie (voornaamste ziektebeelden: dementie en cognitieve stoornissen, stemmingsstoornissen, aanpassingsstoornissen)
    contactpersoon: Patricia Van der Auwermeulen
    013/380.660
    patricia.van.der.auwermeulen@sad.be
    info@sad.be
  • Psychiatrische Kliniek St.-Alexius
    Grimbersesteenweg 40 – 1850 Grimbergen
    02/270.93.30
    Zorgeenheid Zeno
    Teamcoördinator Daghospitaal en Resocialisatie: Mie Van Cutsem
    mie.van.cutsem@fracarita.org

U.P.C K.U. Leuven

Campus Kortenberg
Leuvensesteenweg 517 – 3070 Kortenberg
02/758.05.11

    • Dagkliniek Centrum Sint-Maarten – Myriam Streignart
    • Dagcentrum De Weg – Marion Franssens
      de.weg@uc-kortenberg.be

Psychiatrische Kliniek Broeders Alexianen

Liefdestraat 10 – 3300 Tienen
016/80.75.11
alexianentienen@fracarita.org

 

Psycho-sociaal Centrum / Papiermoleken

Mechelsestraat 84 – 3000 Leuven
016/23.89.60
doelgroep:

  • dagkliniek met 4 doelgroepen: psychotici, stemmingsstoornissen, persoonlijkheidsproblematieken en een heterogene groep
  • avond- en nachtkliniek
  •  Ivo Vanschooland, team coördinator campus Mechelsestraat                   ivo.vanschooland@fracarita.org
  • Isabelle Penne, therapie coördinator campus Mechelsestraat isabelle.penne@fracarita.org
  • Eveline Van Puyvelde, manager residentiële GGZ van AZT                         eveline.van.puyvelde@fracarita.org
Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s